Hakkımızda

      İzmir Bornova 2. Sanayi Sitesinde 2007 yılında bir tek CNC Torna ile üretime başlayan GÜNAYLAR MAKİNA giderek sektörde kazandığı başarısı ile 2008 yılında şu an faaliyette bulunan İzmir LAKA,da 500 m2 yeni modern tesisini kurmuştur. ISO 9001 kalite belgesi ile üstün kalite politikası ve eğitimli uzman çalışanları ile sektöründe öncü kuruluş olmaya devam etmektedir.

Misyonumuz;

  •            Günaylar Makina,olarak seçkin kaliteli üretimler yaparak,karlı ve sorumluluk sahibi sanayici başarımızı devam ettirmektir.                  

  •            İşlerimizi ahlaki değerlere uygun olarak yürüterek,topluma ve çevreye karşı sorumluluklarımızı yerine getirmedeki liderliğimizi göstermektir.

  •            Başarılarımızı bir varış noktası olarak değil emin adımlarla yürümeye devam edeceğimiz yol olarak görebilmektir.

Vizyonumuz;

  •             Başarımızı müşterilerimizin başarılarıyla ölçeriz.Tüm kaynaklarımızı müşterilerimize hazır bulundurur ve  kendimizi kalben  onların başarılarına adarız. Sadece iyi bir iş teslim etmek için değil, müşterilerimizin gerçek ihtiyaçlarını tanımlamak için çalışırız.

           Bütünlük doğruyu yanlıştan ayırabilmek ve doğru şeyleri yapmak anlamına gelir. Yeteneklerimizi dürüstçe sergileriz. Müşteri bilgilerinin gizliliği hususuna riayet ederiz. Bilgiye ulaşmada amacımızı aşan işler yapmayız. Tutabileceğimiz ölçüde  sözler veririz. Eylemlerimizi gözden geçirmek için kendimize zaman ayırır, bügün ve yarın şeffaf bir biçimde eylemlerimizin arkasında durup duramayacağımızı sorgularız.. 

 
 

 

Copyright © 2013 Günaylar Makina | All rights reserved.